Pārdod lielisku īpašumu Engurē pie jūras

Cena:€ 150 000,00  
Zemes platība:4304 kv.m.
Mājas platība:māja 145,5 kv.m., apdzīvojama saimniecības ēka 119,5 kv.m.
Atrašanās vieta:Engure, Jūras iela
Īpašuma apraksts:Māja - sākotnēji būvēta 20. gs. 50.-60. gados, 2010. gadā ir izstrādāts un apstiprināts rekonstrukcijas projekts (uzbūvēta terase, piebūve, taču rekonstrukcija nav pabeigta), ir spēkā esoša būvatļauja. Māja šobrīd ir daļēji apdzīvojama - ir krāsns apkure, elektrība, ūdens. Piebūves telpām nepieciešama apdare. Lai arī iekštelpām noderētu remonts, mājā šobrīd var izmantot 3 istabas un virtuvi (visas telpas mēbelētas), nelielu vannas istabu ar vannu. Ir mansarda stāvs, kura izbūve ir paredzēta rekonstrukcijas projektā. Istabas ir siltas, sausas - māja vairākas ziemas nav kurināta, taču nav pelējuma pēdu. Lieli koka logi, gaitenī, virtuvē linolejs, vienā istabā koka grīda, citā paklājs. 
Saimniecības ēka - jaunbūve no blokiem, apšūta ar koka dēlīšiem. Ir apstiprināts būvprojekts un spēkā esoša būvatļauja. Pirmajā stāvā ir liela garāža ar atsevišķu ieeju un paceļamajiem vārtiem, terase, pirts, dušas telpa un tualete, atpūtas telpa. Otrajā stāvā - atpūtas telpa ar franču balkonu un vietu kamīnam, virtuve, vannas istaba, liela istaba ar franču balkonu un skatu uz jūru, koka dēļu grīda, apdare - dekoratīvais apmetums. Nepieciešams pievienot ūdeni no spices pie ēkas, ielikt santehniku un var dzīvot.  
Zemesgabals - pārsvarā zāliens un dārzs ar augļu kokiem, ir zivju dīķis. Jūra 200 metru attālumā - otrpus ielai. 
Papildu informācija:Īpašums atrodas 75 km no Rīgas centra senā zvejnieku apmetnē. Apdzīvojamā platība, jūras tuvums, svaigs gaiss, vienmēr pieejamas svaigas jūras veltes (kaimiņos) nodrošina īpašuma pievilcību. Blakus vietējie veikaliņi, maizes ceptuve, regulāra autobusu satiksme ar Rīgu un Tukumu. 
Ir nodrošinātas izglītības un interešu izglītības iespējas Engures vidusskolā, Engures PII, kā arī Engures Mūzikas un mākslas skolā. 
Jauki kaimiņi.
Kontakti:Zvaniet Jānim Munduram pa tālruni 26412458 vai rakstiet e-pastā: lex-ius@lex-ius.lv.