Tulkojumi

 

Piedāvājums

      SIA "LEX-IUS" nodrošina ātru, kvalitatīvu un profesionālu dažādu dokumentu un tekstu tulkojumu no angļu valodas latviešu valodā un otrādi, iespējami arī tulkojumi no krievu valodas latviešu valodā. Ja nepieciešams, varam nodrošināt tulkojuma notariālu apliecinājumu.

     Tulkojamais dokuments iesniedzams elektroniski, vēlams MS Word formātā (atsūtot uz e-pasta adresi lex-ius@lex-ius.lv), tulkojums arī tiek nodrošināts elektroniski (MS Word vai PDF formātā—pēc klienta izvēles).

        Par pakalpojumu var tikt noslēgts līgums. Konfidencialitāte un profesionālisms tiek garantēti arī tad, ja pakalpojuma līgums netiek slēgts.

        Maksa tiek aprēķināta no mērķa valodas teksta apjoma - € 12 (plus PVN) par 1800 rakstu zīmēm bez atstarpēm. 

Tulkošanas pakalpojumu klienti

Liepājas Universitāte

SIA "Alintek"

SIA "Wirtgen Latvia"

Rīgas Tehniskā universitāte

SIA "Ax Group"


Atsauksmes

Ar gandarījumu varu teikt, ka M. Mundure tulkojumus izpilda kvalitatīvi, augstā profesionālā līmenī un savlaicīgi. Tulkotāja savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu, kuru pavada precizitāte, darbā gūtā pieredze un godprātība. Sadarbības rezultātā varu apliecināt, ka minētais attiecināms uz liela un ne tik liela apjoma tulkojamo materiālu izpildi. Mūsu sadarbība turpinās jau vairāku gadu garumā un ceru, ka tā būs arī turpmāk. Paldies!
  Inta Klāsone, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas  zinātņu fakultātes profesore, Dr.paed.

Iztulkotas grāmatas

Ja ciešat no liekā svara vai garastāvokļa svārstībām, mēdzat piedzīvot pēkšņas izsalkuma lēkmes un izjūtat hronisku nogurumu, iespējams, pie vainas ir tieši šķietami nekaitīgie kvieši. Šajā pierādījumos balstītajā grāmatā Dr. Deiviss pamato kviešu kaitīgumu un sniedz ēdienkarti veselai nedēļai, lai parādītu, ka kviešu produktiem ir veselīgas alternatīvas. Īsta revolūcija uzturzinātnē!

Apgāds "Zvaigzne ABC" laidis klajā M. Mundures tulkoto A. Hangera grāmatu Attīrīšanās. ATTĪRĪŠANĀS ir ārsta Dr. Alehandro Hangera izstrādāta inovatīva programma, kuru var ievērot pat ļoti aizņemti cilvēki. Programmas iedarbības ir pārsteidzoša: attīrot organismu, izzūd ilgstošas veselības problēmas un liekie kilogrami, atkritumvielas tiek regulāri izvadītas, ķermenis atbrīvojas no toksīniem, prāts kļūst mierīgs, emocijas - līdzsvarotas un visi orgāni efektīvi veic savu darbu. Izlasiet grāmatu, un jūs uzzināsiet, kā iedarbināt sava organisma detoksikācijas sistēmas, lai atjaunotu un saglabātu optimālu veselību! 

Tulkoti mācību līdzekļi

Interaktīvs mācību materiāls Fizika 12. klasei